Font Iconpicker (1.1.1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: yes
id: ya

en: no
id: tidak

en: Custom
id: Tersuai

en: Not installed
id: Tidak dipasang

en: Installed
id: Terpasang

en: About
id: Perihal
