Font Iconpicker (1.1.1) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: yes
oc: òc

en: no
oc: non

en: Custom
oc: Personalizat

en: Not installed
oc: Pas installat

en: Installed
oc: Installat

en: Grey
oc: Gris

en: About
oc: A prepaus
