Font Iconpicker (1.1.1) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: yes
ru: да

en: no
ru: нет

en: Custom
ru: Собственная

en: Widget settings
ru: Настройки виджета

en: Not installed
ru: Не установлено

en: Installed
ru: Установлено

en: About
ru: Информация
