Font Iconpicker (1.1.2) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: yes
vi: có

en: no
vi: không

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Widget settings
vi: Các thiết lập widget

en: Not installed
vi: Chưa được cài đặt

en: Installed
vi: Đã cài đặt

en: About
vi: Giới thiệu

en: Inverted
vi: Bị đảo
