Font Iconpicker (1.1.3) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: yes
id: ya

en: no
id: tidak

en: Custom
id: Tersuai

en: Not installed
id: Tidak terinstal

en: Installed
id: Terinstal

en: Grey
id: Abu-abu

en: About
id: Tentang
