Font Iconpicker (1.1.3) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: yes
pt: sim

en: no
pt: não

en: Custom
pt: Personalizado

en: Widget settings
pt: Configurações do widget

en: Not installed
pt: Não instalado

en: Installed
pt: Instalado

en: About
pt: Sobre

en: The file %file does not exist.
pt: O arquivo %file não existe.
