Font Iconpicker (1.1.3) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: yes
sv: ja

en: no
sv: nej

en: Custom
sv: Anpassad

en: Widget settings
sv: Inställningar för widget

en: Not installed
sv: Inte installerad.

en: Installed
sv: Installerad

en: About
sv: Om
