Font Iconpicker (1.1.4) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: yes
cy: ie

en: no
cy: na

en: Custom
cy: Addasu

en: Not installed
cy: Heb ei osod

en: Grey
cy: Llwyd
