Font Iconpicker (1.1.5) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: yes
cs: ano

en: no
cs: ne

en: Custom
cs: Vlastní

en: Widget settings
cs: Nastavení widgetu

en: Not installed
cs: Nenainstalován

en: Installed
cs: Nainstalováno

en: About
cs: Popis

en: Additional class
cs: Třída navíc
