Font Iconpicker (1.1.5) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: yes
ta: ஆம்

en: no
ta: இல்லை

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Not installed
ta: நிறுவப்படவில்லை

en: Installed
ta: நிறுவப்பட்டது

en: About
ta: பற்றி
