Font Iconpicker (1.1.5) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: yes
ar: نعم

en: no
ar: لا

en: Custom
ar: مخصص

en: Not installed
ar: غير مركب

en: Installed
ar: مثبت

en: About
ar: حول
