Font Iconpicker (1.1.5) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: yes
be: так

en: no
be: не

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Widget settings
be: Наладкі віджэту

en: Not installed
be: Не інсталявана

en: Installed
be: Усталявана

en: About
be: Аб
