Font Iconpicker (1.1.5) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: yes
ca: sí

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Widget settings
ca: Paràmetres de l'enginy

en: Not installed
ca: No està instal·lat

en: Installed
ca: Instal·lat

en: About
ca: Detalls
