Font Iconpicker (1.1.5) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: yes
ro: da

en: no
ro: nu

en: Custom
ro: Personalizat

en: Not installed
ro: Nu este instalat.

en: Installed
ro: Instalat

en: About
ro: Despre
