Font Iconpicker (1.1.5) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: yes
sl: da

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Not installed
sl: Ni nameščeno

en: Installed
sl: Nameščeno

en: About
sl: O modulu
