Font Awesome Icons (3.0.0) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Size
eo: Grandeco

en: None
eo: Neniu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Small
eo: Malgranda

en: Large
eo: Granda

en: Add
eo: Aldonu

en: Icons
eo: Bildsimboloj

en: Scale
eo: Skalo

en: Not installed
eo: Ne instalita

en: Default value
eo: Defaŭlta valoro
