Font Awesome Icons (3.0.0) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Size
sl: Velikost

en: None
sl: Brez

en: Default
sl: Privzeto

en: Add
sl: Dodaj

en: Scale
sl: Skaliraj

en: Not installed
sl: Ni nameščeno

en: Default value
sl: Privzeta vrednost
