Font Awesome Icons (3.0.0) - en to ast translation catalogue (12 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Size
ast: Tamañu

en: None
ast: Nengún

en: Default
ast: Predefiníu

en: Small
ast: Pequeñu

en: Large
ast: Grande

en: Add
ast: Amestar

en: Scale
ast: Escalar

en: Not installed
ast: Ensin instalar

en: Left
ast: Izquierda

en: Right
ast: Derecha

en: more information
ast: más información
