Font Awesome Icons (3.0.0) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Size
bn: সাইজ

en: None
bn: একটিও নয়

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Add
bn: যুক্ত কর

en: Not installed
bn: ইন্সটল করা নয়

en: more information
bn: আরও তথ্য
