Font Awesome Icons (3.0.0) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Size
bs: Veličina

en: None
bs: Nijedan

en: Add
bs: Dodaj

en: Up
bs: Gore

en: Scale
bs: Skaliraj

en: Not installed
bs: Nije instalirano

en: Down
bs: Dole

en: Style
bs: Stil

en: Default value
bs: Defaultne postavke
