Font Awesome Icons (3.0.0) - en to et translation catalogue (19 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Size
et: Suurus

en: None
et: Puudub

en: Default
et: Vaikimisi

en: Small
et: Väike

en: Large
et: Suur

en: Add
et: Lisa

en: Icons
et: Ikoonid

en: Up
et: Üles

en: Scale
et: Skaleerimine

en: Not installed
et: Paigaldamata

en: Down
et: Alla

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: Style
et: Stiil

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: Rotate
et: Pööra

en: more information
et: rohkem infot

en: Failed to fetch file due to error "%error"
et: Faili hankimine ebaõnnestus vea "%error" tõttu.
