Font Awesome Icons (3.0.0) - en to is translation catalogue (15 entries)

en: Title
is: Titill

en: Size
is: Stærð

en: None
is: Engin

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Small
is: Lítið

en: Large
is: Stórt

en: Add
is: Bæta við

en: Icons
is: Táknmyndir

en: Up
is: Upp

en: Down
is: Niður

en: Left
is: Vinstri

en: Right
is: Hægri

en: Style
is: Stíll

en: Default value
is: Sjálfgildi

en: more information
is: nánari upplýsingar
