Font Awesome Icons (3.0.0) - en to it translation catalogue (20 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Size
it: Dimensione

en: None
it: Nessuno

en: Default
it: Predefinito

en: Small
it: Piccolo

en: Large
it: Grande

en: Add
it: Aggiungi

en: Icons
it: Icone

en: Up
it: Su

en: Scale
it: Scala

en: Not installed
it: Non installato

en: Down
it: Giù

en: Left
it: Sinistra

en: Right
it: Destra

en: Style
it: Stile

en: Default value
it: Valore predefinito

en: Light
it: Chiaro

en: Rotate
it: Ruota

en: more information
it: ulteriori informazioni

en: Failed to fetch file due to error "%error"
it: Impossibile recuperare il file a causa dell'errore "%error"
