Font Awesome Icons (3.0.0) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Size
ka: ზომა

en: None
ka: არცერთი

en: Small
ka: პატარა

en: Large
ka: დიდი

en: Add
ka: დამატება

en: Not installed
ka: არ არის დაინსტალირებული

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ

en: Style
ka: სტილი

en: Default value
ka: საწყისი მნიშვნელობა
