Font Awesome Icons (3.0.0) - en to lt translation catalogue (19 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Size
lt: Dydis

en: None
lt: Joks

en: Default
lt: Numatytasis

en: Small
lt: Mažas

en: Large
lt: Didelis

en: Add
lt: Pridėti

en: Up
lt: Viršun

en: Scale
lt: Mastelis

en: Not installed
lt: Neįdiegta

en: Down
lt: Žemyn

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Style
lt: Stilius

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: Light
lt: Šviesi

en: Rotate
lt: Pasukti

en: more information
lt: daugiau informacijos

en: Classic
lt: Klasikinis (-ė)
