Font Awesome Icons (3.0.0) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Size
mn: Хэмжээ

en: None
mn: Байхгүй

en: Default
mn: Анхны утга

en: Small
mn: Жижиг

en: Large
mn: Том

en: Add
mn: Нэмэх

en: Not installed
mn: Суулгаагүй

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун
