Font Awesome Icons (3.0.0) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Size
mr: आकार

en: None
mr: काहीच नाही

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Small
mr: लहान

en: Large
mr: मोठे

en: Add
mr: समाविष्ट करा

en: Scale
mr: मोजपट्टी

en: Default value
mr: मुलभूत मूल्य
