Font Awesome Icons (3.0.0) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Size
sr: Величина

en: Default
sr: Подразумевано

en: Scale
sr: Размера

en: Default value
sr: Подразумевана вредност
