Font Awesome Icons (8.x-1.4) - en to id translation catalogue (16 entries)

en: Size
id: Ukuran

en: None
id: Tiada

en: Preview
id: Pratinjau

en: Default
id: Bawaan

en: Small
id: Kecil

en: Large
id: Besar

en: Icon
id: Ikon

en: Horizontal
id: Horisontal

en: Vertical
id: Vertikal

en: Up
id: Ke atas

en: Scale
id: Skala

en: Down
id: Ke bawah

en: Left
id: Kiri

en: Right
id: Kanan

en: Style
id: Gaya

en: Rotate
id: Rotasikan
