Font Awesome Icons (8.x-1.4) - en to az translation catalogue (15 entries)

en: Size
az: Ölçü

en: None
az: Yoxdur

en: Preview
az: Önizləmə

en: Default
az: Susmaya görə

en: Small
az: Balaca

en: Large
az: Böyük

en: Icon
az: İconka

en: Horizontal
az: Üfiqi

en: Vertical
az: Şaquli

en: Up
az: Yuxarı

en: Scale
az: Ölçüsünü dəyişmək

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: Style
az: Stil

en: Rotate
az: Fırladın
