Font Awesome Icons (8.x-2.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Size
sl: Velikost

en: None
sl: Brez

en: Preview
sl: Predogled

en: Default
sl: Privzeto

en: Horizontal
sl: Vodoravno

en: Vertical
sl: Navpično
