Font Awesome Icons (8.x-2.0-alpha2) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Size
bg: Размер

en: None
bg: Не

en: Default
bg: По подразбиране

en: Small
bg: Малък

en: Large
bg: Голям

en: Not installed
bg: Не е инсталирана

en: Right
bg: Дясно

en: more information
bg: допълнителна информация
