Font Awesome Icons (8.x-2.0-alpha2) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Size
ug: چوڭ- كىچىكلىكى

en: None
ug: يوق

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Scale
ug: شكالا

en: Not installed
ug: قاچىلانمىغان

en: Left
ug: سولغا توغرىلاش

en: Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش

en: more information
ug: داۋامى
