Font Awesome Icons (8.x-2.1) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Size
sk: Veľkosť

en: None
sk: Žiadne

en: Default
sk: Predvolené

en: Small
sk: Malé

en: Large
sk: Veľké

en: Icons
sk: Ikony

en: Up
sk: Hore

en: Scale
sk: Škálovať

en: Down
sk: Dolu

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: Style
sk: Štýl

en: Animation
sk: Animácia

en: Rotate
sk: Otočiť
