Font Awesome Icons (8.x-2.13) - en to ru translation catalogue (19 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Size
ru: Размер

en: None
ru: Нет

en: Default
ru: По умолчанию

en: Small
ru: Маленький

en: Large
ru: Большой

en: Icon Settings
ru: Настройки иконок

en: Icons
ru: Иконки

en: Up
ru: Вверх

en: Scale
ru: Масштабирование

en: Down
ru: Вниз

en: Left
ru: Слева

en: Right
ru: Справа

en: Style
ru: Стиль

en: Regular
ru: Постоянный

en: Solid
ru: Сплошной

en: Animation
ru: Анимация

en: Light
ru: Светлая

en: Rotate
ru: Вращение
