Font Awesome Icons (8.x-2.15) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: None
nn: Ingen

en: Default
nn: Standard

en: Not installed
nn: Ikkje installert

en: more information
nn: meir informasjon
