Font Awesome Icons (8.x-2.16) - en to cy translation catalogue (11 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Size
cy: Maint

en: None
cy: Dim

en: Default
cy: Diofyn

en: Small
cy: Bach

en: Large
cy: Mawr

en: Up
cy: I fyny

en: Not installed
cy: Heb ei osod

en: Down
cy: I lawr

en: Style
cy: Arddull

en: more information
cy: mwy o wybodaeth
