Font Awesome Icons (8.x-2.18) - en to ca translation catalogue (18 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Size
ca: Mida

en: None
ca: Cap

en: Default
ca: Per defecte

en: Small
ca: Petit

en: Large
ca: Gran

en: Icons
ca: Icones

en: Up
ca: Amunt

en: Scale
ca: Escalar

en: Not installed
ca: No està instal·lat

en: Down
ca: Avall

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: Style
ca: Estil

en: Solid
ca: Sòlid

en: Light
ca: Clar

en: Rotate
ca: Girar

en: more information
ca: més informació
