Font Awesome Icons (8.x-2.18) - en to tr translation catalogue (16 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Size
tr: Boyut

en: None
tr: Hiçbiri

en: Default
tr: Varsayılan

en: Small
tr: Küçük

en: Large
tr: Büyük

en: Icons
tr: İkonlar

en: Up
tr: Yukarı

en: Scale
tr: Ölçek

en: Not installed
tr: Kurulu değil

en: Down
tr: Aşağı

en: Left
tr: Sol

en: Right
tr: Sağ

en: Style
tr: Biçem (stil)

en: Rotate
tr: Döndür

en: more information
tr: daha fazla bilgi
