Font Awesome Icons (8.x-2.18) - en to vi translation catalogue (21 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Size
vi: Dung lượng

en: None
vi: Không có

en: Default
vi: Mặc định

en: Small
vi: Nhỏ

en: Large
vi: Rộng

en: Icons
vi: Biểu tượng

en: Up
vi: Lên

en: Scale
vi: Co dãn

en: Not installed
vi: Chưa được cài đặt

en: Down
vi: Xuống

en: Left
vi: Trái

en: Right
vi: Phải

en: Style
vi: Kiểu dáng

en: Regular
vi: Thông thường

en: Animation
vi: Hoạt ảnh

en: Light
vi: Nhẹ

en: Rotate
vi: Xoay

en: more information
vi: thông tin thêm

en: Pull
vi: Kéo

en: Pulse
vi: Đập
