Font Awesome Icons (8.x-2.19) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Title
af: Titel

en: Size
af: Grootte

en: None
af: Geen

en: Default
af: Verstek

en: Small
af: Klein

en: Large
af: Groot

en: Not installed
af: Nie geinstalleer nie
