Font Awesome Icons (8.x-2.19) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Size
ne: आकार

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Up
ne: माथि

en: Scale
ne: नाप

en: Not installed
ne: इन्सटल भएको छैन

en: Left
ne: बाँया

en: Right
ne: दायाँ
