Font Awesome Icons (8.x-2.19) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: None
th: ไม่มี

en: Small
th: เล็ก

en: Large
th: ใหญ่

en: Up
th: ขึ้น

en: Not installed
th: ไม่ได้ติดตั้งไว้

en: more information
th: ข้อมูลเพิ่มเติม
