Font Awesome Icons (8.x-2.20) - en to bo translation catalogue (14 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Size
bo: ཆེ་ཆུང

en: None
bo: མེད།

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Small
bo: ཆུང

en: Large
bo: ཆེན་པོ

en: Up
bo: གོང་དུ

en: Scale
bo: ཆེ་ཆུང

en: Not installed
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱས་མེད

en: Left
bo: གཡོན

en: Style
bo: བཟོ་ལྟ

en: Solid
bo: མཁྲེགས་པོ

en: Rotate
bo: ཁ་སྐོར་བ

en: more information
bo: ཆ་འཕྲིན་དེ་ལས་མང་བ
