Font Awesome Icons (8.x-2.21) - en to hr translation catalogue (15 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Size
hr: Veličina

en: None
hr: Nema

en: Default
hr: Zadano

en: Small
hr: Mala

en: Large
hr: Velika

en: Up
hr: Gore

en: Scale
hr: Skaliraj

en: Not installed
hr: Nije instalirano

en: Down
hr: Dolje

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni

en: Style
hr: Stil

en: Rotate
hr: Zakreni

en: more information
hr: više informacija
