Font Awesome Icons (8.x-2.23) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Size
te: కొలత

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Left
te: ఎడమ

en: Right
te: కుడి

en: Style
te: శైలి

en: more information
te: మరింత సమాచారం
