Font Awesome Icons (8.x-2.24) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Size
be: Памер

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Default
be: Прадвызначана

en: Scale
be: Маштаб

en: Not installed
be: Не інсталявана

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа

en: Rotate
be: Павярнуць

en: more information
be: дадатковая інфармацыя
