Font Awesome Icons (8.x-2.24) - en to pt translation catalogue (19 entries)

en: Title
pt: Título

en: Size
pt: Tamanho

en: None
pt: Nenhum

en: Default
pt: Padrão

en: Small
pt: Pequeno

en: Large
pt: Grande

en: Icons
pt: Ícones

en: Up
pt: Para cima

en: Scale
pt: Escala

en: Not installed
pt: Não instalado

en: Down
pt: Abaixo

en: Left
pt: Esquerda

en: Right
pt: Direita

en: Style
pt: Estilo

en: Solid
pt: Sólido

en: Animation
pt: Animação

en: Rotate
pt: Rotacionar

en: more information
pt: mais informações

en: Classic
pt: Clássico
