Font Awesome Icons (8.x-2.25) - en to lv translation catalogue (16 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Size
lv: Izmērs

en: None
lv: Nav

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Small
lv: Mazs

en: Large
lv: Liels

en: Icons
lv: Ikonas

en: Up
lv: Augoša

en: Scale
lv: Mērogot

en: Not installed
lv: Nav instalēts

en: Down
lv: Dilstoša

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: Style
lv: Stils

en: Rotate
lv: Pagriezt

en: more information
lv: papildu informācija
