Font Awesome Icons (8.x-2.25) - en to nl translation catalogue (23 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Size
nl: Grootte

en: None
nl: Geen

en: Default
nl: Standaard

en: Small
nl: Klein

en: Large
nl: Groot

en: Icons
nl: Pictogrammen

en: Up
nl: Omhoog

en: Scale
nl: Schalen

en: Not installed
nl: Niet geïnstalleerd

en: Down
nl: Omlaag

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: Style
nl: Stijl

en: Solid
nl: Vast

en: Animation
nl: Animatie

en: Light
nl: Licht

en: Rotate
nl: Roteren

en: more information
nl: meer informatie

en: Classic
nl: Klassiek

en: Pulse
nl: Pulseren

en: Extra Small
nl: Extra klein

en: Spin
nl: Draai
